Костянтин Крюков: «На місці режисера, я б себе не взяв»

Январь 2008

Журнал Butterfly

(подростковый)

Костянтин Крюков – дитина з творчої та дуже відомої родини. Дідусь – відомий у минулому режисер, бабуся та мама – гарні та відомі акторки, а про його дядька можна сказати лише те, що це Федір Бондарчук.  Ім’я Кості так би й залишилось невідомим, якби не Бондарчук, який покликав хлопця зіграти роль солдата-художника на прізвисько Джоконда, у фільмі «9 рота». Також Крюков відомий своїми ролями у фільмах «Жара», «Нульовий кілометр», та зйомками у серіалах.

Костю я застала на зйомках кліпу співачки, що відносно нещодавно увірвалась в ефір телеканалів та радіостанцій  України  – OKSI.

Хоч зйомки і йшли повним ходом, у перерві між ними мені вдалось таки перехопити красеня й взяти у нього інтерв’ю. На подив він одразу ж погодився та запропонував присісти.

BUTTERFLY: Костя, скажіть, як вам працюється з українськими творчими особистостями?

К. К: Працюється дуже добре, адже тут зібралась сильна та професійна команда. А з OKSI я вже знайомий 2 роки.

BUTTERFLY: Тобто, ви познайомились, коли вона ще не співала?

К. К: Так.

BUTTERFLY: Костя, скажіть чи відрізнялось ваше дитинство від дитинства дітей зі звичайних робітничих родин?

К. К: Ви знаєте… у кожного своя доля. Я думаю, нікому особливо легко не живеться, навіть у олігархів виникають свої, іноді складні проблеми. Інша справа – я виріс у творчій родині, й вклинився у творчість не одразу, років у 18. Я був вихований своїм батьком, котрий займається бізнесом й ніякого відношення до творчості немає.

BUTTERFLY: Тобто ніяких сподіваннь щодо вашого майбутнього, пов’язаного з творчістю, у батьків не було?

К. К: Зовсім ні! По-перше – я не цікавився цим, по-друге – ми жили за кордоном. Я приїхав до Москви лише у  95 році… ну, як… я закінчив юридичну академію.

BUTTERFLY: Я чула, ви у 16 років закінчили школу й вступили до Американського ВНЗ, де вивчились на гемолога (робота, пов’язана з дорогоцінними каменями)?

К. К: Так, це була філія Американського університету у Росії.

BUTTERFLY: Чому саме гемолог?

К. К: Ви знаєте – дуже хотілось грошей. В мене була така мета – хотілось самому заробляти. І я зрозумів, що швидше за все це можна буде зробити цим шляхом. Я почав працювати гемологом зі своїм батьком, почав оцінювати камінці.

BUTTERFLY: Відомо, що ваш дядько – Федір Бондарчук має принцип: не проштовхувати своїх родичів кар’єрними сходинками. Чому тоді він взяв вас до «9 роти»?

К. К: Це було ризиковано з його боку тому, що я не мав акторської освіти. Це був дебютний і найсерйозніший проект Федіра Бондарчука, як режисера. Я йому, звісно, дуже вдячний. Його мотивації я й досі не можу зрозуміти. На місці режисера, я б себе не взяв.

BUTTERFLY: Наступні ваші два фільми – «Жара» та «Нульовий кілометр». Скажіть ви граєте себе чи відрізняєтесь від своїх героїв?

К. К: Я багато працюю і у серіалах, і в кіно й доволі часто говорять, що я граю сам себе, але, на мою думку, це зовсім різні герої. У «Жарі» герой значно молодший від мене. А «Нульовий кілометр»… Мій герой –  взагалі цікава особистість, нажаль у ролі маленький хронометраж, цікаво було грати.

BUTTERFLY: Коли ви почали працювати актором, важко було налаштовуватись на роль?

К. К: Ну, як… потрохи вчишся, вчишся, вчишся. З кожним проектом легше дається. Чому я почав працювати у серіалах? Серіал – це великий досвід, у тому числі й професійний. Серіал – дуже добра школа.

BUTTERFLY: Ваша мама та бабуся дуже гарні, професійні акторки. Скажіть, вони допомогають вам порадами, щодо ролей?

К. К: Ні. Я працюю сам.

BUTTERFLY: Я чула Ваша жінка – Євгенія, нещодавно народила вам доньку. Вітаю! Скажіть, як ви зрозуміли, що це – саме «ВОНА»?

К. К: Дякую.  Ми знайомі вже 5 років й добре знаємо одне одного.

BUTTERFLY: В одному з ваших інтерв’ю ви казали, що не скоро одружитесь, а вийшло зовсім навпаки…

К. К: Я можу багато чого говорити. Взагалі, я бережу своє особисте життя. Ми разом з дружиною пережили багато різних моментів. А коли познайомились, я був студентом юракадемії та страшним «раздолбаем». Потім розумієш, що не можеш жити без цієї людини й наступає такий етап у житті, коли час будувати родину.

BUTTERFLY: А тепер побажання нашим читачкам!

К. К: Я бажаю терпіння, віри у себе й багато кохання!

Текст: Тетяна Кожокару