Головне управління Луганської міліції планує судитися з колишнім бійцем батальйону «Луганськ-1»

Для chv.tv

По

Колишній боєць батальйону «Луганськ-1» заявляє про правовий безлад командування

Нещодавно у пресі колишні бійці добровольчого батальйону УМВС України «Луганськ-1» виступили з заявами про порушення прав міліціонерів, які проходять службу у вищезгаданому підрозділі.

Зокрема Василь Бугайчук в інтерв’ю для chv.tv розповів, що бійцям батальйону «Луганськ-1» не надають розрахункові листи з інформацією про заробітну плату, у них існують проблеми з можливістю піти у відпустку чи взяти вихідний, а службові внутрішні розслідування не проводяться, або проводяться неякісно.
Коментуючи заяви про правопорушення у підрозділі, про які говорить колишній боєць батальйону спец. призначення ГУМВС України у Луганській області «Луганськ-1» Василь Бугайчук у пресі, прес-служба ГУМВС України у Луганській області повідомляє наступне:
Заробітна плата міліціонерів, які проходять службу у батальйоні патрульної служби міліції особливого призначення «Луганськ-1» ГУМВС України у Луганській області залежить від звання кожного окремого працівника, її розмір становить від 4500 грн. до 5900 грн.
Заробітну плату бійці отримують на банківські картки, у разі необхідності кожен з них може підійти у бухгалтерію управління ГУМВСУ Луганської області та отримати свою розрахункову довідку.
Графік відпусток для міліціонерів батальйону «Луганськ-1» складений, бійці з ним ознайомлені. Законні вихідні – три дні на місяць.
За фактом заяв Василя Бугайчука у пресі проведене внутрішнє розслідування. Порушень, про які заявляє колишній боєць батальйону «Луганськ-1», не виявлено.
Головне Управління МВС України у Луганській області висловлює обурення заявами Василя Бугайчука та планує захищати свою честь у суді, подавши на розгляд заяву про наклеп та розголошення державної таємниці (оприлюднення персональних даних бійців підрозділу).
Коментуючи наміри ГУМВСУ у Луганській області, колишній боєць батальйону «Луганськ-1» Василь Бугайчук відповідає, – «Хай подають (заяву до суду), я готовий».