Miyagi & Эндшпиль: Демоверсія у Чернівцях

Для trullyfox

Шматочок якості чули буковинці 19 листопада, коли владикавказські репери, чи то хіп-хопери, Miyagi & Эндшпиль виступили з концертом у Чернівцях.

Доволі великий Palaco, але ж Egoist, довго не відчиняв свої двері сотням людей на вулиці. То ж роздивитися публіку вдалося в повній мірі: вейпери, неповнолітні, яких привела і чекатиме мама, гарні дівчата з пластикою обличчя і бородатими жартами, гарні дівчата, стайл яких перехоплює подих поки ти гадаєш, де гуглити такий одяг, і просто хлопці, які в режимі очікування купують хот-дог або пиво у магазині навпроти клубу.

Коли врешті вдалося потрапити туди, можна було почути недостовірну інфу від гардеробниць про те, що нас 1400, а от місць в гардеробі 700.

З куртками/шубами в руках йдемо далі. Зала вщент заповнена, а барна стійка традиційно приємно вражає. Там хлопці-бармени оперативно надають допомогу кожному, хто готовий платити за якість обслуговування та професійно зміксовані коктейлі.

Miyagi & Эндшпиль зайняли свої робочі місця на сцені, чим викликали дико схвальну реакцію залу.

Hajime!

Виконавці качали народ своїми відомими «Нутро», «Кайф», «I got love», «Рапапам», «Тамада».

А потім почалося неймовірне. Концерт завершився. Загалом тривав він від 40 хвилин до години. Ніяке «на біс» та розчарований грім публіки не розчулили артистів. Організатори зі сцени констатували завершення дійства.

Особисто в мене є 3 версії цієї демоверсії: під час концерту Miyagi жалівся на звукорежисерське – він себе не чув; під нічним клубом чергувала швидка, а на моїй пам’яті концерти в клубах швидка не обслуговувала, то ж можливо хтось з артистів почував себе не здорово; версія організаторів, яку ті повідомили зі сцени, – артистам ось вже необхідно виїжджати в інше місто.

Тим не менш, Miyagi & Эндшпиль – якісний продукт, з самобутніми текстами та саундом, який качає. Не обов’язково було чути їх вживу щоб переконатися в тому, що в моїх навушниках лайно не плаває.

Під треки цих осетинських котів відчуваєш себе персонажем Джареда Лето з кліпу Skrillex & Rick Ross – Purple Lamborghini, коли той заходить у клуб.
Якщо, до прикладу, тексти «Скриптонит» віддають якоюсь солодкою і знайомою безвихіддю, то в текстах Miyagi & Эндшпиль відчувається світло, вони тягнуть соняшники мозку догори.
Що не можливо не відзначити у творчості та харизмі Miyagi & Эндшпиль – тваринна  чоловіча основа, дівчата-прихильниці не дадуть збрехати. Чи Кавказ, як батьківщина виконавців, цьому причина – може.

«- Это мой кайф!

– Ради чего?

– Ради кайфа, ради кайфа!»

(с) Miyagi & Эндшпиль

Тетяна Таран